ТриДаАгро - імпортер б/в сільгосптехніки із Європи

Місія компанії

Дати нашим клієнтам відчути задоволення від якісної агротехніки. Ми несемо відповідальність за кожну продану нами одиницю. Ми створюємо атмосферу, в якій професіонали компанії TRIDAAGRO використовують свій багаторічний досвід, а також передові технології, відповідаючи інтересам наших вимогливих клієнтів. Місія Компанії - максимальне задоволення потреб Клієнтів шляхом забезпечення надійною технікою та надання мережі високоякісного сервісу і кваліфікованого обслуговування. Ми хочемо, щоб Ви отримали задоволення від покупки і в майбутньому ще не раз приїхали до нас на чай.

Переваги роботи з нами
Навчання персоналу та інформаційна підтримка
Техніка з США, Англії, Данії, Німеччини, Швеції, Франції
Придбання в лізинг терміном до 2-х років без зайвих документів і прихованих комісій
Сервісне обслуговування і власний склад запчастин
Гарантія 1 рік на всю нашу техніку
15 років досвіду й довіри
Доставка техніки
Нас радять друзям
Наша мета

У нас дві головні мети – це задоволені клієнти та якісна техніка. Для нас кожен клієнт – це перемога, задоволений клієнт – це нагорода, рекомендуючий клієнт – це скарб, а клієнт друг – це мета!!! Тому, що б всі наші клієнти були задоволені - ми виготовляємо, доставляємо і продаємо лише якісну уживану й нову агро техніку. Перед купівлею техніки у Європі її оглядає і дає технічний висновок наш високо кваліфікований фахівець. По прибуттю в Україну техніка проходить повне технічне обслуговування, в яке входить заміна витратних матеріалів та фарбування, адже Ваша покупка повинна бути не тільки технічно ідеальна, але і приносити візуальну насолоду.

Якісна техніка
Задоволені клієнти
імпортер б/в сільгосп техніки із Європи

Маючи достатній досвід і команду фахівців, ми пропонуємо техніку та обладнання, за яку несемо відповідальність перед покупцем. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування і технічним станом пропонованої продукції, щоб дати можливість Вам вибирати кращого!

Компанія 'TRIDAAGRO' займається власним виробництвом противаг, візків для жаток і ковшів, а також спеціалізується на продажі, ремонту та сервісному обслуговування сільгосп техніки із Європи, таких виробників, як:

Доставка техніки

Перевезення техніки, у залежності від габаритів вантажу, здійснюється критими або відкритими авто.

При закритих перевезеннях використовуються наступні види авто:

  • Тент
  • Цільномет
  • Бус

При відкритих перевезеннях використовуються такі види авто:

  • Бортова
  • Платформа
  • Трал/Негабарит
  • Евакуатор

Для перевезення комбайнів по Україні використовуємо трали з переднім або заднім заїздом. Жатки в такому випадку завантажуються за допомогою крана, тому при розвантаженні купленого комбайна з жаткою Вам обов'язково знадобиться кран для зняття жниварки.

Для доставки комбайнів із за кордону використовуються такі ж машини, але з комбайнів для перетину кордону, за законом, знімають шини. Тому при розвантаженні потрібен кран, або два для того, щоб взути шини на комбайн. На відео Ви можете побачити, як відбувається розвантаження комбайна: Дивитися розвантаження жатки: Дивитися

Для перевезення тракторів шириною до 2,45 м, висотою до 2,80 використовуємо тенти, завантаження відбувається само  заїздом з рампи, також можливе використання верхнього завантаження краном.

Ми співпрацюємо з компаніями-перевізниками, яким довіряємо.