Виробництво

Набравшись досвіду в сервісі техніки компанія TRIDAAGRO доросла до власного виробництва. Зараз наша компанія займається виробництвом противаг «Dambo» і універсальних візків для жниварок «Sargan».Ми впевнені в якості нашої техніки тому що:
Постійно контролюємо технічний стан виробничих цехів
Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками матеріалів та комплектуючих.
Наші начальники цехів, майстри і технологи тестують кожну одиницю перед відправкою клієнту
Противаги 'Dambo'

Противаги «Dambo» TRIDAAGRO виробляє противаги двох типів:

  • з триточковим кріпленням;
  • з кронштейным кріпленням (губу).

Каркас противаги робиться з металу товщиною 3 мм і додатково зміцнюється арматурою. Всередині противаг зроблена арматурна сітка, яка залита 500-їм цементом з щебенем дрібної фракції

Дізнатися більше
Візки «Sargan»

Компанія виробляє візки з універсальним кріпленням під будь-які жатки довжиною від 5 до 12 метрів. Рама зроблена з цільного листа металу товщиною 6 мм та розміром 120*200 мм. Під замовлення і в наявності є одне і двовісні візки. Також на вибір запропоновані візки підвищеної міцності, з поворотним елементом і з балансиром.

Дізнатися більше
Ми пишаємося власним виробництвом, так як робимо все, щоб наші противаги і візки для жаток були високої якості та за низькими цінами. Запрошуємо вас до нас в гості, щоб ви змогли особисто оцінити і протестувати наше власне виробництво. Нам подобається – значить і вам повинно сподобатися!