UA RU

Доставка та оплата

Увага!

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від одержання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про подію за телефоном: (096) 185-08-82.

Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Способи доставки:

  1. Доставка у відділення «Нова пошта» по всій Україні. З допомогою доставки «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги і габаритів (від 50грн до 10000грн.), точна вартість доставки розрахована на картці товару. Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30-200 грн./поверх в залежності від ваги та габаритів товару, а також складності підйому. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю. Адресна доставка «Нова Пошта», за умови оплати замовлення готівкою на суму понад 50 000 грн не здійснюється. Відсутня можливість розрахунку подарунковим сертифікатом при адресній доставці. Зверніть увагу, що при покупці декількох товарів, вартість доставки перераховується.
  2. Укрпошта. Доставка в більш ніж 11 000 відділень у 29 000 населених пунктів України. В середньому доставка займає 2-5 днів. Відсутня можливість розрахунку подарунковим сертифікатом. Вартість доставки замовлення до відділення складатиме 35 грн.
  3. Компанія «Delivery», здійснює транспортування вантажу зі складу, розташованого в місті відправника, на склад, розташований в місті одержувача. Клієнти компанії здійснюють відправку та отримання в представництвах. Компанія «Delivery» з великою відповідальністю ставитися до схоронності довіреного їй вантажу. Упаковка – це один з факторів, що впливають на схоронність вантажу в процесі транспортування. «Delivery» використовує упаковку восьми видів, які відрізняються між собою розмірами, матеріалами і рівнем жорсткості. В залежності від типу транспортованого вантажу вибирається відповідна упаковка. Компанія «Delivery» також працює з негабаритними вантажами і пропонує своїм клієнтам варіанти індивідуальної упаковки.

Способи оплати: