UA RU

Візок Tridaagro Sargan D2P 9 метрів (2020)

Продано
  • Виробник: TriDaAgro
  • Модель: Sargan D2P
  • Рік: 2020

Ціна вказана без ПДВ

Візок власного виробництва для Sunspeed 12-70

Довжина (м):9,0
Кількість осей, (шт):2
Підходить під:

будь жатку

Під замовлення можемо зробити візок будь-якої довжини і кольору


Доставитьжатку для зерна, соняшнику чи кукурудзи до місця ведення робіт або содного поля на інше допомагає спеціальне пристосування — візок дляжатки. Універсальність і простота конструкції — головні її переваги.
Любымфермерским господарством або агрохолдингом, які прагнуть оптимизироватьзатраты часу і коштів на переміщення сільськогосподарської техніки,візок для транспортування жатки використовується неодмінно. Витрати,понесені на придбання техніки, окупаються в перший же збиральний сезон.
ТележкаЅагдап призначена для перевезення зернових, кукурудзяних або подсолнечныхжаток будь-яких виробників.
Универсальнаятележка для перевезення жниварок від TRIDAAGRO підходить для транспортування жатоквсех типів. Міцність конструкції дозволяє використовувати техніку на любыхдорогах:
— общегоназначения
—грунтових
—сільських
На любойиз них візок під жатку веде себе ідеально! Переконайтеся в цьому самі,переглянувши відео, яке ми підготували (тут посилання на відео «Испытаниятележки для жниварок»).
КомпанияTRIDAAGRO виробляє візки з універсальним кріпленням під будь-які зернові,соняшникове, кукурудзяне, соєві і flex жатки довжиною від 5 до 12 метрів.
Рамасделана з цільного безшовного квадрата (сталь 20) металу товщиною 6 мм иразмером 120*200 мм. У виробництві використовується професійне проверенноекрепление, всі метизи міцністю від 8.8, це дозволить Вам бути впевненими внадежности і довговічності наших візків. Транспортна візок з'єднується сфаркопом комбайна через сережку. Електрообладнання візка під'єднується кэлектрооборудованию комбайна за допомогою штекера. Жатка встановлюється наподдержки і кріпиться ременями з тріскачкою. На візки ми ставимо хорошуюрезину, передня має розмір 185/75/R16C, а задня 225/75/R16C. Приставка Собозначает що гума посиленою групи.
Главнымпреимуществом наших візків є переднє дишло – воно легко знімається іна вибір ми пропонуємо, як стандартне дишло довжиною 2,5 метра, так идлинное дишло в 3 метри.
У нас ви зможете вибрати на вибір наступні моделі:
К1(одноосная візок)
К2(двовісний візок)
D1
D2
К1Р(одноосная візок c поворотним механізмом)
К2Р(двовісний візок c поворотним механізмом)
D1Р
D2Р
Накорпусе візка для транспортування жатки присутній знак ограничениямаксимальной швидкості, світлоповертальні пристрої червоного і білого кольорів.
З метою запобігти упор передньої пари коліс на раму, на неї змонтовані упорныеролики. Їх завдання полягає в обмеженні повороту балки переднього моста.
Продуманнаяконструкция, підвищена надійність і міцність, незамінність — причини, за яким купити техніку слід, не чекаючи нового сезону.
Подзаказ і в наявності є одне і двовісні візки. Також на вибір предложенытележки підвищеної міцності, з поворотним елементом і з балансиром.
Кдостоинствам, якими володіє транспортна візок для жниварки від TRIDAAGROможно віднести:
—підвищену стійкість на нерівних дорогах, крутих спусках і поворотах(досягається за рахунок широкої бази передньої осі);
— радиусразворота візки менше 90 градусів, при розвороті колеса йдуть під низ рами;
—можливість транспортування жатки спільно з ріпаковим столом либоприспособлением для прибирання соняшнику;
—привабливу ціну.
ОбращаемВаше увагу: наша візок для жниварки підходить для перевезення какотечественной, так і імпортної сільгосптехніки (наприклад, Claas або ж JohnDeere, Case, Massey Ferguson, New Holland і т. д ).
Именнопоэтому купити візок для жниварки потрібно в TRIDAAGRO!
Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»
Наявність
Продано
Підходить під
Універсальна
Рік випуску
2020
Тип
Візок
Модель
Sargan D2P
Довжина, м
9